Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Splittery Slican UTS

Splittery Slican UTS to  "sprytne" urządzenia ułatwiające wykorzystanie istniejącej sieci LAN do rozprowadzenia wewnętrznych linii telefonicznych do pomieszczeń, w których "zabrakło" sieci telefonicznej. To drobny osprzęt dla instalatorów, ale każdy kto musiał kiedykolwiek rozwiązać taki problem doceni możliwości spliterów.


Splittey UTS-4T i UTS-1C2T

 

Splittery Slican UTS to osprzęt instalacyjny przeznaczony do rozprowadzania linii telefonicznych  w budynkach z wykorzystaniem  wewnętrznej sieci strukturalnej (skrętka UTP) bez potrzeby ingerencji w pathpanele i gniazda.

Rodzaje:

  1. Splitter UTS-4T pozwala "rozprowadzić" 4 telefony na jednym kablu UTP. Zawiera  1 gniazdo typu RJ45 i  4 typu RJ11
    Dedykowany do "zwielokrotnionych" gniazd w serwerach Slican IPL-256/IPM-032 jest stosowany tylko po stronie końca sieci gdzie podłącza się telefony. W przypadku wykorzystania innej centrali telefonicznej, niezbędne jest zastosowanie Splittera symetrycznie na obydwu końcach sieci (kabla UTP).
  2. Splitter UTS-1C2T zawiera 2 gniazda typu RJ45 oraz 2 gniazda typu RJ11 co pozwala podłączyć komputer i 2 telefony.
    Musi być stosowany po obydwu stronach sieci (w serwerowni i po stronie zakończenia).

Zastosowania:

  1. Splitter UTS-4T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (wszystkich par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 4 linii telefonicznych.

  2. Splitter UTS-1C2T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (niewykorzystywanych par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 2 linii telefonicznych i jednego połączenia ethernetowego.

  3. Splitter UTS-1C2T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (niewykorzystywanych par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 2 linii telefonicznych i jednego połączenia ethernetowego z lokalnym zasilaniem POE. 

  4. Splitter UTS-4T: Wykorzystanie zwielokrotnionych portów w serwerach Slican IPL-256 oraz Slican IPM-032     

Centrale telefoniczne

Sieci komputerowe