Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

O Firmie WEDROTEL

Firma Z.U.T. „WEDROTEL” działa na rynku województwa zachodniopomorskiego od 1985 roku. Siedziba mieści się przy ulicy Pomorskiej 58-60 w Szczecinie.

Dostarczamy, serwisujemy i administrujemy nowoczesne systemy teleinformatyczne na bardzo wysokim poziomie, ciągle zdobywamy nowe doświadczenia, wdrażamy nowe technologie, systematycznie powiększamy zakres swoich działań. W naszym Zespole pracują wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie i monterzy.

W ciągu 20 lat działalności firma WEDROTEL zdobyła wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, instalowania oraz serwisowania systemów telekomunikacyjnych i sieci teleinformatycznych.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

  • nowoczesne centrale telefoniczne IP, VIP, ISDN
  • telefony, faxy, bramki VIP i GSM, rejestratory rozmów
  • sieci teleinformatyczne i elektryczne
  • sieci bezprzewodowe WiFi, Dect
  • komponenty sieciowe (routery, UPSy, konwertery światłowodowe, Switche)
  • monitoringi, alarmy, kontrola dostępu

Świadczymy również usługi w zakresie serwisu, doradztwa i konsultacji technicznej. Z.U.T „Wedrotel” jest największym dystrybutorem central telefonicznych oraz partnerem firmy Slican na region województwa zachodniopomorskiego. Z naszych usług korzystają jednostki budżetowe, generalni wykonawcy oraz małe, średnie i duże firmy produkcyjne, handlowe i usługowe.

Stale poszerzamy ofertę i kompetencje w technologiach IT. Mamy stabilną pozycję na rynku. Posiadamy certyfikaty na centrale telefoniczna, kamery, sieci komputerowe i inne akcesoria marek Panasonic, Siemens, Gigaset, Legrand, Cisco, Policom, Molex, Satel, Linksys, Roger oraz producenta kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych firmy Slican. Proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, typu centrale Slican czy sieci WLAN, które znajdą wszechstronne zastosowanie zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, jak i w obiektach użytku publicznego.

Stawiamy na współpracę z klientem polegającą na stałym dozorze technicznym i serwisie umożliwiającym nieprzerwaną i długotrwałą pracę uruchomionego systemu. Współpraca z nami gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość doradztwa z naszej strony we wszystkich sprawach związanych z teleinformatyką, począwszy od uruchomienia nowych łączy, Internetu, obniżenia kosztów połączeń telefonicznych, aż po rozbudowę i modernizację instalacji takich jak sieci komputerowe oraz dostarczenie wysokiej klasy produktów. Dzięki firmie „Wedrotel” możesz usprawnić łączność i transmisję danych w swojej Firmie.

Centrale telefoniczne

Sieci komputerowe